• Антиколорад МАКС, КС, 5л
 • Антиколорад МАКС, КС, 5л

  УКРАВІТ
  4 185.00грн 3 975.75грн
  Ціна за 1 л: 795.15грн
  В наявності

 

Характеристики:
Препаративна форма: Концентрат суспензії
Дiюча речовина: Імідаклоприд 300 г/л, Лямбда-цигалотрин 100 г/л
Хiмiчна група: Неонікотиноїди + піретроїди
Токсичнiсть: Класифікація ВООЗ: 2 клас небезпечності Строки виходу працівників на оброблені площі для проведення механізованих робіт — 4 доби, для ручних — 10 діб після обробки. Період очікування від останньої обробки до збору врожаю: зернові колосові, яблуня, груша
 
Високоефективний контактно-системний інсектицид подвійної дії проти широкого спектру шкідників.

Переваги препарату:

 • підвищена ефективність довготривалої захисної дії;
 • пролонгована дія та швидкий «нокдаун-ефект» проти шкідників;
 • шкідники гинуть невдовзі після обробки;
 • максимальна отруйна дія на широкий спектр шкідників у посівах багатьох культур;
 • відсутня резистентність у шкідників.

Сумісність:

Сумісний з іншими пестицидами та агрохімікатами, окрім лужних. Перед приготуванням бакових композицій доцільно перевірити їх на сумісність (відсутність осаду, піни, розшарування, збивання в клумки, неповне розчинення одного з препаратів тощо).

Механiзм дії:

Контактно-системна дія. Механізм подвійної дії полягає в ураженні центральної нервової системи шкідника, що спричиняє його швидку загибель. Поєднання несистемного інсектициду, що має сильну контактну, кишкову та тривалу залишкову дії, з високоефективним контактношлунковим інсектицидом системної дії наділяє препарат новим ступенем активності у боротьбі з основними стадіями усього комплексу шкідників багатьох культур. Препарат проявляє акарицидні та репелентні властивості.

Норма витрати робочого розчину: Польові культури – 200-300 л/га, плодові – 500-1000 л/га.

Особливостi застосування:

Обприскування проводять в період вегетації культури за появи шкідників, які перевищують ЕПШ. Обприскування проводять з використанням високоефективної техніки, добиваючись рівномірного покриття надземних частин рослин робочим розчином і достатнього змочування всієї поверхні листя без стікання робочого розчину з обробленої поверхні. Захисні заходи рекомендовано проводити в ранкові (до 10) та вечірні (18-22) години при мінімальній швидкості вітру (не більше 2 м/с), при температурі не вище 25°С. Застосування препарату найбільш ефективне при температурі повітря 12-25°С.