• Унікаль, КС, 5л
 • Унікаль, КС, 5л

  УКРАВІТ
  2 133.00грн 2 026.35грн
  Ціна за 1 л: 405.27грн
  В наявності
Характеристики:
Препаративна форма: Концентрат суспензії
Дiюча речовина: Тебуконазол 250 г/л
Хiмiчна група: Похідні триазолів
Токсичнiсть: Класифікація ВООЗ: 3 клас небезпечності Строки виходу працівників на оброблені площі для проведення механізованих робіт — 3 доби, для ручних — не потребує
 
Високоефективний фунгіцид системної дії для обробки посівів ріпака та зернових колосових культур від широкого спектру збудників грибкових хвороб.

Переваги препарату:
 • високоефективний проти широкого спектру хвороб;
 • довготривалий період захисної дії;
 • препарат проявляє захисну та профілактичну дії;
 • проявляє рістрегулюючі властивості (знижує висоту стебла, уповільнює ріст вегетативної маси та сприяє інтенсивному розвитку кореневої системи у ріпака восени);
 • чітко виражений «стоп-ефект» у посівах ріпака озимого;
 • швидко проникає в рослину після проведення обробки та забезпечує надійний захист.
Сумісність:
Сумісний з іншими пестицидами та агрохімікатами, окрім лужних. Однак перед приготуванням бакової суміші пестицидів необхідно перевірити препарати на сумісність.
 
Механiзм дії:
Системна дія. Тебуконазол швидко поглинається рослинами через вегетативні органи та, переміщуючись переважно акропетально, рівномірно розподіляється у центральній частині стебла. Дія тебуконазолу проявляється в пригніченні синтезу ергостеролу в мембранах клітин грибів-патогенів, що призводить до їх відмирання.
 
 
МАКСИМАЛЬНА КРАТНІСТЬ ОБРОБОК ЗА СЕЗОН — ДИВ. ТАБЛ.
 
Період очікування від останньої обробки до збору врожаю ріпака — 50 днів, зернових — 30.
Норма витрати робочого розчину: 200-300 л/га.
 
Особливостi застосування:
Якість приготування робочого розчину, бакова суміш з рідкими азотними добривами, своєчасне проведення захисних заходів, сприятливі погодні умови підвищують ефективність дії препарату. Обприскування необхідно проводити при появі перших ознак хвороби рослин. Важливим фактором для ефективної дії препарату є якість покриття під час обприскування (достатнє змочування всієї поверхні листя без стікання робочого розчину з обробленої поверхні). Також дуже важливим фактором при застосуванні на посівах озимого ріпака є врахування кількості листочків та інтенсивність їх росту, який проходить швидкими темпами, та розвиток і ураженість хворобами — тоді норми витрати препарату потрібно збільшити до максимальних (1,0 л/га) при застосуванні в осінній період. При використанні в цей період припиняється наростання наземної частини, але при цьому фотосинтез продовжується, що сприяє нагромадженню пластичних речовин в корені, забезпечує ріст потужної добре розвиненої кореневої системи, що покращує зимостійкіть. Оптимальна температура обробки — 12-25°С.