• Євро-Ланг, 5л
  • Євро-Ланг, 5л

    НЕРТУС
    1 822.50грн 1 640.25грн
    Ціна за 1 л: 328.05грн
    В наявності

Гербіцид системної дії для знищення широкого спектру однорічних злакових та дводольних бур’янів в посівах гібридів соняшника, генетично стійких до гербіцидів із групи імідазолінони. 

 

Діюча речовина: імазетапір, 100 г/л ; біоактиватор NN-21

Виробник: Петерс енд Бург Лтд, Угорщина

Формуляція: водорозчинний концентрат

 

Механізм дії. Діюча речовина проникає через коріння та листя рослин, розноситься по ксилемі та флоемі до точок росту. У чутливих рослин блокує синтез протеїну, що веде до припинення росту клітин і загибелі рослин.

 

Характеристика та переваги.

Дозволяє одночасно боротись з дводольними та злаковими бур’янами після появи сходів соняшника. 

Дає можливість боротись з усіма відомими расами вовчка соняшника.

Забезпечує контроль таких проблемних бур’янів, як амброзія, нетреба, циклохена.

Подвійний механізм дії препарату дає змогу контролювати як вегетуючі, так і проростаючі з насіння бур’яни.

Пригнічує розвиток багаторічних бур’янів в посівах соняшника.

 

Спосіб використання. Препарат вносять тільки за допомогою наземних обприскувачів після появи сходів соняшника.

 

Фаза розвитку культурних рослин. Безпечною для соняшника є фаза від 2 до 8 справжніх листків. 

Період від появи сім’ядоль до першої пари справжніх листків у соняшника є критичним. У цей період не рекомендовано застосовувати гербіцид ЄВРО-ЛАНГ®.

 

Фаза розвитку бур’янів. Бур’яни мають бути в стані активного росту — фаза до 4 справжніх листків для однорічних дводольних та фаза 2–3 листків для злакових бур’янів, у тому числі для багаторічних злакових, які проростають з насіння (гумай, сить бульбоносна).

Препарат забезпечує ефективний контроль амброзії полинолистої, якщо внесення провести на стадії сім’ядолі (перша пара справжніх листків).

 

Погодні умови. Температура повітря +10…+22 0С є оптимальною в період застосування препарату. Знижена (менша ніж +10 0С) або підвищена (більша за +25 0С) температура повітря уповільнює в рослинах бур’янів процеси метаболізму. Внаслідок цього дія гербіциду подовжується. В окремих випадках, наприклад при застосуванні гербіциду за стресових для розвитку рослин умов, можливе зниження ефективності його дії проти бур’янів.

Дощ через 1 годину після внесення препарату не знижує його ефективності.

Оскільки препарат має ґрунтову дію, його ефективність проти бур’янів в певній мірі буде визначатись наявністю та кількістю доступної вологи в грунті.

 

Норма витрати робочого розчину. Норма витрати робочого розчину — 200–400 л/га. При густому стоянні рослин, а також при великій кількості рослинних рештків на поверхні поля норма витрати робочого розчину має бути не менш ніж 300 л/га.

 

Сумісність з іншими препаратами. Не допускається застосування препарату в бакових сумішах з протизлаковими гербіцидами (грамініцидами).

Не застосовувати гербіцид ЄВРО-ЛАНГ® в бакових сумішах з мінеральними добривами, що використовуються для підживлення соняшника.

 

Застереження:    

·         після внесення гербіциду ЄВРО-ЛАНГ®, протягом усього сезону на обробленій площі не можна застосовувати препарати з групи імідазолінів або похідних сульфонілсечовин;    

·        Після внесення гербіцид ЄВРО-ЛАНГ® зберігає активність протягом деякого часу і тому може виявити негативну дію на наступні культури:  4 місяці — на озиму пшеницю; 11 місяців — на кукурудзу, ярий та озимий ячмінь, яру пшеницю, овес, озиме жито;  18 місяців — на соняшник (генетично не стійкий до імідазолінів), сорго, рис;  26 місяців — на буряки, ріпак, овочеві культури.