• Захват Ойл, ЕВ, 5л
 • Захват Ойл, ЕВ, 5л

  УКРАВІТ
  796.50грн 756.68грн
  Ціна за 1 л: 151.34грн
  В наявності

 

Характеристики:
Препаративна форма: Емульсія, масло (олія) у воді
Дiюча речовина: Рослинна олія 800 г/л
Хiмiчна група: Органічна олія
Токсичнiсть: Малотоксичний
 
Новітній безпечний екоінсектицид та адьювант для захисту плодових культур і виноградників від цілого ряду шкідників.

Переваги препарату:
 • висока ефективність дії на різні стадії розвитку шкідників;
 • універсальний у використанні (проти шкідників, підсилює дію інших пестицидів);
 • дія препарату спостерігається відразу після обробки (30 хвилин);
 • абсолютно безпечний для сільськогосподарських культур, теплокровних тварин і людей;
 • проявляє довготривалу захисну дію;
 • економічний та рентабельний у використанні.
Сумісність:
Сумісний з іншими пестицидами та агрохімікатами, за винятком препаратів, що містять сірку та диметоат, а також лужних. Однак перед приготуванням бакових сумішей необхідно перевірити препарати на  сумісність (відсутність осаду, піни, розшарування, збивання в клумки, неповне розчинення одного з препаратів тощо).
 
Механiзм дії:
Контактна дія. При попаданні на поверхню тіла комах, яєць та коконів препарат утворює тонку плівку, що викликає асфіксію (задуху) шкіднків, а також склеює яйця попелиць та кліщів, запобігає їх вилуплюванню. Препарат проявляє акарицидні та репелентні властивості щодо фітофагів.
 
При використанні у бакових сумішах із порошкоподібними пестицидами спочатку розчиняють порошки, потім ЗАХВАТ ОЙЛ; при змішуванні з емульсійними препаратами спочатку розчинити ЗАХВАТ ОЙЛ, потім додати до суміші інший препарат.
 
 
Світова практика застосування аналогічного препарату: яблуня, груша, персик, огірки, томати, баклажани, полуниця садова, цитрусові, декоративні культури.
 
МАКСИМАЛЬНА КРАТНІСТЬ ОБРОБОК ЗА СЕЗОН — 2.
Строк від останньої обробки до збирання врожаю — не регламентується.
Норма витрати робочого розчину: виноградники — 500-800 л/га, плодові — до 1000 л/га.
 
Особливостi застосування:
Робочий розчин препарату вноситься у рекомендованих нормах (див. табл.). Весняне та осіннє обприскування  доцільно проводити за температури не нижче 4°С. Обприскування в період вегетації культур проводиться за появи шкідників, а також для профілактики появи плясніви декоративних і плодових дерев, кущів. Обробку проводити за сприятливих погодних умов (відсутність поривчастого вітру, температура повітря не вище 30°С). Обробку препаратом ЗАХВАТ ОЙЛ можна повторювати з інтервалом 10-12 діб на деревах та кущах, 7-8 діб — на трав’яних культурах.
Рекомендовано додати фунгіцидний препарат ГАРТ для попередження цілого комплексу хвороб. Інтервал між обробками має складати 1014 діб. Для поліпшення проникнення пестицидів через восковий наліт і підвищення ефективності їх дії, попередження появи нової популяції шкідників у посівах буряка цукрового, кормового, овочевих, баштанних, декоративних, лісових і лікарських рослин норма використання становить 1,5-3,0 л/га.